Kolonie KSM dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników – LATO 2022

Informujemy, że Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej organizuje półkolonie dofinansowane przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników dla dzieci pochodzących z terenów wiejskich. Wypoczynek letni będzie zorganizowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia, dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Spływ kajakowy.

Spływ kajakowy rzeką Narew 2 lipca 2022r.
Liczba miejsc ograniczona!!!
Zapisy do 21 Czerwca br.
Do zobaczenia

XXXII Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska na Jasną Górę

„Idziemy w Pokoju Chrystusa” to hasło towarzyszyć będzie tegorocznej 32. Pieszej Pielgrzymce Drohiczyńskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka tradycyjnie wyruszy z Drohiczyna 1 sierpnia.

Liderzy i Członkowie wspólnot ewangelizacyjnych

Zapraszamy Was do udziału w Ogólnopolskiej Inicjatywie Ewangelizacyjnej Przystanek Jezus 2022, która odbędzie się w Czaplinku w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w dniach 1- 7 sierpnia 2022 r.

Światowe Dni Młodzieży – Lizbona

Gospodarze Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie ogłosili dziś datę tego międzynarodowego spotkania. Odbędzie się ono od 1 do 6 sierpnia 2023 r. Mamy nadzieję, że 22 miesiące, które dzielą nas od ŚDM będą dla wszystkich czasem ewangelizacji – oświadczył kard. Manuel Clemente, patriarcha Lizbony.